Veselé Vánoce 2015 Vám přeje latka.cz

Veselé Vánoce 2015 Vám přeje latka.cz Milé zákaznice, milí zákazníci,

prožili jsme spolu s Vámi báječný rok 2015 a chceme Vám říci: DĚKUJEME! Jsme moc rádi, že pro Vás můžeme neustále objevovat a vymýšlet nové produkty, nápady a tvořivé projekty.

Téměř 200 našich zaměstnanců se podílí na tom, že Vám můžeme mimo jiné poskytnout tento výběr produktů: Letos jsme do sortimentu zahrnuli více než 2000 nových látek, o rozšíření sortimentu šicích potřeb nebo vlny ani nemluvě.

Naše kolekce Tula Style - popelínové látky naší vlastní výroby s módními dezény a vzory - měla k naší radosti úspěch a strefila se do vkusu našich zákazníků. Teprve nedávno jsme Vám představili kolekci Tula Kids. Nejmladší člen rodiny Tula není jen výsledkem naší vlastní tvorby a výroby, ale i opravdovou bio látkou s certifikátem GOTS. V následujících měsících budou i ostatní látky z kolekcí Tula postupně opatřeny certifikátem GOTS. Do naší výroby také zahrneme bio žerzeje. Doufáme, že Vy z nich potom budete moci vykouzlit nádherné výrobky. A třeba nám své výtvory ukážete?

Kdo právě nešije, ten plete, háčkuje, tvoří technikou knooking nebo třeba vyšívá. Pro všechny tyto krásné koníčky, při kterých se kouzlí s jehlicemi či háčkem a přízí, nabízíme velký sortiment produktů, který neustále rozšiřujeme. Nejlépe uděláte, když často nahlédnete do příslušné kategorie v obchodě - v roce 2016 se totiž můžete těšit na spoustu novinek.

Přejeme nyní Vám všem veselé Vánoce, krásné prožití svátečních dnů a hodně zdraví a štěstí v novém roce 2016.

Se srdečným pozdravem,

Melf Haack a Niels Nüssler

PS: Upozorňujeme Vás, že zákaznický servis nebude dostupný v době od 24. do 28. prosince a dne 1. ledna. Z důvodu zákonem stanovených svátků v Německu mají všichni zaměstnanci přes Vánoce volno a nemohou během této doby zodpovídat Vaše dotazy e-mailem nebo telefonicky.
Příspěvek byl publikován v rubrice Všeobecné informace a jeho autorem je Christine. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *