Tula – naše vlastní premium bio značka

Šijete vášnivě rádi? Dbáte přitom nejen na kvalitu, ale také na životní prostředí a sociální zodpovědnost? Potom je vlastní premium bio značka Tula pro Vás to pravé!

„Premium bio“ znamená: Tula se při výrobě oblečení a textilií vyznačuje trvale udržitelným vysokým stupněm certifikace zodpovědnosti vůči životnímu prostředí a sociální zodpovědností – a sice GOTS. Přitom celý výrobní řetězec podléhá přísným kontrolám. My, ale také náš výrobní závod včetně skladu, jsme certifikovaní a změnili jsme a optimalizovali jsme procesy, proškolili jsme zaměstnance, abychom tohoto standardu dosáhli.

Tula začala jako metrové zboží v čisté bio kvalitě. Ale to nestačí. Pracujeme na tom, aby Tula získala kompletní certifikaci GOTS a byla vytvořena tak chytře, abyste si mohli sami ušít oblečení s kompletní certifikací GOTS! Vedle metrového zboží GOTS Vám nabídneme přízi, knoflíky a lemovky s certifikací.

Pro zajištění vysoké kvality prémiové bio značky Tula se nespoléháme jen na certifikát GOTS, ale provádíme rovněž vlastní interní testy, a zboží tedy testujeme dvakrát! Díky tomu Vám zaručujeme stálost barvy (při ekologických 40 °C) jakož i nízkou míru smrštění bavlny při praní.

Naši premium bio značku Tula v současnosti tvoří: Tula Cotton, Tula Style, Tula Kids a Tula Accessories. Zatímco Tula Cotton a Kids již získaly certifikaci, jsou ostatní bio kolekce teprve na začátku certifikace: Tula Style a naše Tula Accessories (anglický výraz pro potřeby na šití). Každá řada Tula má vlastní filozofii a koncept:

Tula Cotton

Bio bavlna Tula GOTS - šedáBio bavlna Tula GOTS - mátově zelenáBio bavlna Tula GOTS - žlutá
Tula Cotton je náš jednobarevný všeuměl, který Vám pomůže při mnoha Vašich vlastnoručně zhotovovaných projektech: Ideální materiál pro začátečníky i profesionály, je perfektní při samostatném použití i jako doplněk. Je nenáročný, jednoduše se zpracovává a díky Vaší kreativitě získá na půvabu! Chytrý barevný koncept skládající se z 18 standardních barev, které jsou vždy k dispozici, a 4 proměnlivých sezónních trendy barev Vám usnadní kombinování naší prémiové bio kolekce s certifikací GOTS.

Tula Style

Tula Style – Circles 3Tula Style – Tendril 5Tula Style – Lilly 5
Tula Style nabízí kreativní nápady pro vlastnoruční výrobu s využitím vhodných kreativních bio materiálů. Designérem jste Vy: vyberte si z top aktuálních a trendy designů pro Váš projekt ten správný.

Tula Kids

Tula Rytíři Bio bavlna GOTS – béžováGOTS - Bio bavlna Tula Kids - Plameňák 1Tula Western Bio bavlna GOTS – zelená
Naše Tula Kids bio materiály jsou zárukou bezpečí pro Vás a Vaši rodinu. Díky sympatickému a roztomilému designu budou Vašimi nápady nadšeni jak dospělí, tak děti! Vše má certifikaci GOTS.

V budoucnosti o značce Tula uslyšíte mnohem více, proto se vyplatí mít neustále přehled o našem sortimentu!

P.S.: Brzy bude k dispozici nové metrové zboží v kvalitě s certifikátem GOTS. Předejte to dále! 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *